Atomizery do e-papierosów

Napisany przez dnia Kwi 1, 2011 w Pozostałe, Sklepy internetowe

E-papierosy da się palić na różnorakie sposoby. Chodzi tutaj przede wszystkim o rodzaj urządzenia, które podgrzewa e-liquid. W tym momencie na rynku jest duży arsenał tego rodzaju urządzeń. Grupujemy je na kartomizery i atomizery.

Artykuł ten przypisany jest tylko atomizerom do modelów Ego riva, ego volish 2, ego kamikaze i innym egonowatym. Rozróżniamy kilka atomizerów:
– atomizer normalny 510 – jest to normalny atomizer na gwincie 510 o małej kubaturze. Odznacza się bardzo dobrym oddawaniem smaku e-liuidu, jednak e-papierosy z tym atomizerem muszą być niezwykle często napełniane.
– atomizer typu A – to atomizer od solidnej pojemności. Jego minusy to ogromnie często wylewanie e-liquidu po ściankach atomizera oraz całkiem często atomizer typu A śmierdzi.
– atomizer typu B – kolejny o dużej kubaturze i bodajże w najwyższym stopniu udany model. Wspaniale oddaje smak e-liquidu, nic się nie wylewa. Problem może sprawić docinanie watki do tego atomizera.
– atomizer XXL – jest on podobny do atomizera normalnego 510, chociaż jego objętość jest dużo pojemniejsza. Są to także bardzo udane atomizery, które poprawnie oddają smak.
– ego-t – odkrywcza generacja atomizerów. Rewolucją, którą wprowadzono to fakt iż wkład nie posiada watki. Pośród opinii górują jednak negatywne, ponieważ oprócz atutów czyli obszerna objętość atomizera oraz kapitalnie oddawany smak na początku użytkowania, po pewnym okresie lont w nim jest do wymiany.

Reasumując na dzień dzisiejszy dla osób, które rozpoczęły palić e-papierosy w ostatnim czasie, rekomenduję atomizer typu B. Jeżeli potrzebujecie więcej danych na jego temat, zapraszam na e-papierosy forum. Dowiesz się tam co to jest e-papieros, jak smakuje oraz jaki model wybrać na początek przygody z e-paleniem.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 7.5/10 (11 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 z 0 głosów)