Dieta hollywoodzka

Napisany przez dnia Wrz 9, 2011 w Medycyna

Podstawą opisywanego sposobu żywienia są owoce. Twórca diety zaznacza też, że podczas stosowania diety powinniśmy pić codziennie dwa litry wody źródlanej. Na początku możemy przyjmować tylko owoce, a w następnych dniach wprowadzamy do repertuaru cebulę i naturalne jogurty. W przypadku pierwszego tygodnia wygląda to dosyć surowo, lecz cierpliwe stosowanie się do szablonu na pewno przyniesie rezultaty.

Kalorie a posiłki

Powinniśmy je krok po kroku ograniczać tak, aby wreszcie osiągnąć poziom około 1250 kalorii codziennie. Dieta hollywoodzka w zestawieniu do innych sposobów żywienia (kryterium – liczba kilokalorii) nie jest zanadto rygorystyczna. Tymczasem porcję jedzenia muszą być niewielkie i konsumowane trzy razy na dzień. Nie wolno zapominać o tym, że nie wolno naruszać poziom kalorii więc postarajmy się być roztropni.

Czego nie można konsumować?

Unikajmy przede wszystkim cukrów i tłuszczy. Wyrzućmy także z dietetycznego jadłospisu mleko a także jaja (na dwadzieścia jeden dni, bo tyle trwa prezentowana kuracja).

Efekty

Dieta hollywoodzka pozwala na stracenie nawet siedmiu kilogramów w jedynie trzy tygodnie. Naturalnie poniektórzy zdołają stracić mniej na wadze, inni przeciwnie zaś więcej. Po zastosowaniu tej kuracji odchudzającej możliwy jest efekt jo-jo, dlatego też powinno się pomyśleć o przystąpieniu do jakiejś unormowanej diety po diecie hollywoodzkiej. rozwiązaniem jest dieta śródziemnomorska.

Dodatkowe informacje

O ile zaliczasz się do osób mających kłopoty ze zdrowiem, warto już wcześniej zasięgnąć opinii lekarza, jaki oznajmi Ci czy zdołać przetrwać “hollywoodzki” sposób żywienia czy nie. Lepiej nie ryzykować, gdyż może się okazać że np. opisana dieta nie uzupełnia wszystkich substancji, które są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 7.1/10 (19 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 z 0 głosów)