Masz już pomysł na swój nowy dom?

Masz już pomysł na swój nowy dom?

Napisany przez dnia Lip 19, 2007 w Biznes i ekonomia, Dom i mieszkanie

Nie masz jeszcze pomysłu na to gdzie i jak chcesz zamieszkać? Przeglądasz już od dłuższego czasu oferty małopolskiego rynku nieruchomości na nowe domy i mieszkania i nie możesz znaleźć nic dla Siebie? Nowe domy w Krakowie nie odpowiadają ci ze względu na ich wygórowaną cenę? Może czas abyś poznał ofertę jaką ma dla Ciebie firma Invest House – Budujemy Twoje Marzenia, znany i ceniony developer na małopolskim rynku nieruchomości.

Firma Invest House zajmuje się realizacją jedynie najwyższej jakości inwestycji – dlatego kupując dom na osiedlu markowanym logiem firmy Invest House masz pewność że kupujesz najwyższej jakości, piękny, nowy dom w którym mieszkanie będzie cieszyło Cię i Twoich bliskich przez długie dziesiątki lat. Zapraszamy więc do zapoznania się z największą, aktualnie realizowaną inwestycją firmy Invest House, mianowicie osiedlem ParkEko zlokalizowanym w podkrakowskich Niepołomicach.

Wejdź już dziś i zobacz jakie nowe domy przygotowała dla Ciebie firma Invest House na osiedlu ParkEko – zobacz ostatnie nowe domy z pierwszego etapu inwestycji oraz zapoznaj się z ofertą na przygotowywane domy z drugiego etapu inwestycji w którym dostanie zbudowane prawie 100 nowych domów w zabudowie bliźniaczej.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 7.5/10 (19 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 z 0 głosów)