Gierki online

Napisany przez dnia Gru 10, 2008 w Internet, Rozrywka

Rozwój nauki i technologii z dnia na dzień urozmaica nasze życie. Ludzie wynajdują coraz to lepsze udogodnienia pomagające nam w funkcjonowaniu w dobie XXI wieku oraz dostarczające rozrywki. Wśród takich wynalazków jest komputer i Internet, który ciągle się rozwija, powiększa swoje zasoby i liczbę internautów. W dobie XXI wieku już zdecydowana większość ludzi korzysta z Internetu w różnych celach, wykorzystując go jako źródło danych, ale także jako rodzaj rozrywki – granie w gierki.Dzięki Internetowi i stronom rozrywkowym nie ma w naszym życiu nudy, kiedy jesteśmy zmęczeni możemy usiąść , odprężyć się a także pogłębić naszą wiedzę.

Kiedy zapragniemy obejrzeć wesoły filmik, potrzeba tylko kilka kliknięć i od razu zwijamy się ze śmiechu. Możemy też w mgnieniu oka zmienić smutny ekran naszego komputera wybierając wesołe zdjęcia przedstawiające co tylko sobie zażyczymy. Jednak użytkownicy najczęściej odwiedzają portale z grami online, z prostej przyczyny gry logiczne są najlepszą drogą na zabicie czasu, są doskonałą rozrywką, dorosłych bawią, a dzieci mogą nawet uczyć.Kiedy chce nam się płakać uśmiech na twarzy przywrócą wesołe gry online z zabawnymi zasadami, śmiesznymi zawodnikami czy wesołymi kreskówkami. Każdy wyszuka w Internecie coś interesującego.

Dziewczęta mogą choć przez chwilę poczuć się dorosłe, wybierając ubrania dla gwiazd, charakteryzując modelki czy grając w gierki kulinarne, chłopcy mogą pojeździć samochodem, a starsi pograć w śmieszne gry logiczne lub strategiczne. Mężczyźni mogą zagrać w interesujące gierki i strzelanki, a kobietom gierki pomogą rozwijać swoje zdolności malowania się, czy czesania.Każdego dnia możemy inaczej spędzać czas, ponieważ Internet jest nieograniczony, jego zasoby są niewyczerpalne. Pamiętajmy tylko, aby Internet i moje gry nie przysłoniły nam naszego codziennego życia . Nie pozostawiajmy rozsądku z boku, ponieważ zdaniem psychologów możemy popaść w uzależnienie. Choć nawiasem mówiąc prawie każdy już nie może żyć bez Internetu. Gry online – czyż taka forma uzależnienia nie jest słodka?

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 7.8/10 (13 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 z 0 głosów)