Gry MMO na przeglądarkę? Łatwy dostęp i świetna zabawa!

Gry MMO na przeglądarkę? Łatwy dostęp i świetna zabawa!

Napisany przez dnia Paź 23, 2017 w Pozostałe

Gry MMO (Massively multiplayer online) jest to rodzaj gier, w które można zagrać z wieloma graczami jednocześnie, korzystając z połączenia internetowego. Głównym ich aspektem jest komunikacja i interakcja, która przekłada się na rozbudowany system, handel, politykę, a nawet walki z innymi graczami. Gry MMO dostępne są nie tylko na komputerach stacjonarnych i laptopach, ale także na urządzeniach mobilnych, tabletach, smartfonach, konsolach czy telewizorach. Wystarczy dostęp do internetu, aby zagłębić się w rozbudowanym świecie gier MMO.

MMO w przeglądarce. Dlaczego warto?

Przeglądarkowe gry MMO mają dużą ilość zagorzałych fanów, ale nie ma co się dziwić. Gry te w większości są darmowe i do działania wymagają jedynie dowolnej przeglądarki internetowej. Opierają się na modelu free-to-play, dzięki czemu można grać ze znajomymi w sieci całkowicie za darmo. Do dowolnej gry możesz dołączyć w kilka sekund po utworzeniu konta, bez konieczności ściągania dużej ilości danych na komputer.

Dlaczego gry MMO?

  • możesz zagrać ze znajomymi z całego świata,
  • wystarczy dowolna przeglądarka internetowa,
  • zakładasz konto w kilka chwil,
  • bogata grafika,
  • wystarczy połączenie z internetem,
  • możesz zagrać na niemal każdym urządzeniu mobilnym,
  • nie trzeba ściągać dużej ilości danych.

Świat przeglądarkowych gier MMO skupia się głównie na grach akcji, strategiach i RPG (Role play games). Gry te w wielu przypadkach mogą pochwalić się trójwymiarową grafiką i niezwykle rozbudowanym światem społecznościowym. To nie tylko gry, w które pograsz w zaciszu domowym, na komputerze stacjonarnym, ale praktycznie na każdym urządzeniu mobilnym, które ma zainstalowaną przeglądarkę internetową i połączenie z internetem.

A co konkretnie?

Wszystkie gry znajdziesz w jednym miejscu!

TRAVIAN – czy odnajdziesz się w świecie rzymian?

Travian to strategiczna gra skupiająca się na świecie rządzącym przez rzymian. Wybierz nację i stwórz imperium, które pokona wszystkich wrogów. Wybierzesz defensywę, atak, a może zajmiesz się kupiectwem? Wszystko zależy od Ciebie. W świecie Traviana to Ty rządzisz!

Obrońcy Galaktyki – wyruszysz na sam kraniec kosmosu!

A jeśli wolisz gry fantastyczne, to przenieś się w świat Obrońców Galaktyki, gdzie zbadasz najdalsze krańce kosmosu i zmierzysz się z kosmicznymi piratami. Ocal ludzkość przed tajemniczym złem i przeżyj niezapomnianą kosmiczną przygodę. Dołącz do kosmicznych śmiałków i stale powiększającej się społeczności Obrońców Galaktyki!

Łowcy Zombie: Apokalipsa – coś dla graczy o mocnych nerwach!

Wejdź do postapokaliptycznego świata zdominowanego przez tajemniczy wirus zombie. Wciel się w postać łowcy, ocal siebie i bliskich przed żywymi trupami oraz korporacją SIRUS. To jedna z nielicznych polskich gier z gatunku RPG o świecie opanowanym przez wirus zombie, z którą zagrasz ze znajomymi online.
Gry MMO pozwalają na zagłębienie się w wirtualnym, rozbudowanym świecie i stworzenie własnego bohatera. Większość z tych gier osadzona jest w świecie fantasy, pełnym magów, łowców i wojowników. Nie jest to jednak regułą, bo fani gier futurystycznych, czy wojennych także znajdą dla siebie pozycje w świecie przeglądarkowych gier MMO.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 10.0/10 (2 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: +1 z 1 głos)