Klarin – suplemnet diety a w nim luteina, czyli recepta na zdrowe oczy.

Klarin – suplemnet diety a w nim luteina, czyli recepta na zdrowe oczy.

Napisany przez dnia Lip 24, 2007 w Medycyna

Poszukujesz czegoś co mogłoby pomóc Twoim ciągle przemęczonym oczom. Zajrzyj na naszą stronę i poczytaj o Klarinie. Jest to suplement diety, w którego skład wchodzi luteina. Ona jak i inne antyoksydanty takie jak: witamina E, witamina A, beta karoten, magnez, witamina C pozwolą odczuć ulgę Twoim oczom. Antyoksydanty neutralizują wolne rodniki obecne we krwi i w przestrzeni tkankowej. Wpływają korzystnie na kolagen zawarty w oku, powodują wzrost pigmentu zwanego rodopsyną, poprawiają mikro krążenie w gałce ocznej, zwiększają elastyczność i uszczelniają i wzmacniają ściany naczyń włosowatych.

Antocyjany zmniejszają też krzepliwość krwi a dzięki temu zwiększają jej przepływ w siatkówce oka, co odżywia i natlenia światłoczułe komórki oka poprawiając widzenie oraz służy oczyszczeniu z szkodliwych metabolitów. Zapomnij o ciągłym łzawieniu, bólach oczu. Wypróbuj nasze suplementy diety. Zachęcamy abyś przed jego zastosowaniem zasięgnął, rady swojego lekarza lub wypytał o więcej szczegółów farmaceuty.

Wiele ciekawych informacji na jego temat, a także innych suplementów diety naszej produkcji znajdziecie na naszej stronie internetowej http://www.farmapol.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 7.2/10 (11 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 z 0 głosów)