Rynek nieruchomości w Bydgoszczy

Napisany przez dnia Lip 24, 2007 w Biznes i ekonomia, Dom i mieszkanie

Serwis Nawigator Nieruchomości Bydgoszcz poświęcony jest nieruchomościom na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zawiera szereg przydatnych narzędzi pomocnych przy zawieraniu transakcji na rynku nieruchomości. Tutaj znajdą coś dla siebie osoby, które mają zamiar sprzedać lub kupić nieruchomość.

Ogłoszenia można zamieszczać całkowicie bezpłatnie w wybranych kategoriach jak: mieszkania Bydgoszcz, domy Bydgoszcz, działki Bydgoszcz, lokale i obiekty użytkowe Bydgoszcz dotyczące transakcji jak: sprzedaż, kupno, wynajem lub zamiana. Swoje oferty mogą umieszczać zarówno biura nieruchomości jak i osoby prywatne.

Natomiast, gdy na kupno mieszkania, domu, działki brakuje środków finansowych, można skorzystać z dostępnej na stronach Nawigator Nieruchomości Bydgoszcz opcji Kredyty online. Dzięki tej opcji w prosty sposób porównasz kredyty hipoteczne oferowane przez różne banki i wybierzesz kredyt mieszkaniowy najbardziej dopasowany do potrzeb. Wystarczy wypełnić prosty wniosek kredytowy zamieszczony na stronie i wysłać go online do dowolnie wybranego banku.

Jeżeli bank zleci wycenę nieruchomości, która stanowić będzie zabezpieczenie kredytu to w serwisie Nawigator Nieruchomości znajdziesz spis rzeczoznawców majątkowych, którzy zajmują się wyceną nieruchomości. Aby sfinalizować transakcję kupna lub sprzedaży nieruchomości potrzebny jest jeszcze notariusz. W serwisie znajdziesz spis aktualnie działających na rynku kujawsko-pomorskim kancelarii notarialnych z adresami i telefonami.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 7.4/10 (14 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 z 0 głosów)