Oryginalne prezenty dla niego

Napisany przez dnia Lis 8, 2017 w Sklepy internetowe

Męski świat rządzi się swoimi prawami. Nie brakuje w nim mnóstwa wrażeń i przeżyć. Chęć rywalizacji i podejmowania najróżniejszych wyzwań to coś, co liczy się dla płci męskiej. W związku z tym panowie doceniają prezenty oryginalne, które rozbudzają ich wyobraźnię i pozwalają poczuć się męsko. Ponad rzeczami materialnymi zawsze znajdzie się w ich przypadku upominek, który zagwarantuje wyjątkowe przeżycia.

W przypadku mężczyzn z pewnością sprawdzą się prezenty typu degustacja win, lot paralotnią, aktywny weekend w górach, spływy kajakowe, jazda gokartami, udział w wyścigach samochodowych na torze, nauka surfowania, flyboard, przejażdżka motocyklem, skok na bungee czy też skok ze spadochronem,. Możliwości jest aż nadto. Panowie z pewnością nie pogardzą sesją masażu czy karnetem na basen/siłownię. Kochają oni różnego typu gadżety, od których przecież uginają się aż półki sklepowe. Z pewnością każdy znajdzie coś, co sprawi im przyjemność. Warto wziąć pod uwagę indywidualne upodobania i zainteresowania mężczyzny podczas wybierania dla niego prezentu. Trafiony prezent to strzał w dziesiątkę zarówno dla obdarowanego, jak i obdarowującego. Niezapomniane wrażenia zostaną w głowie na długi czas, czego nie można powiedzieć o jakiś powszechnie dostępnych prezentach w postaci słodyczy czy alkoholu.

Bardzo ciekawą opcją na prezent jest sztabka złota z Mennicy Polskiej. Jest to świetny pomysł na prezent dla Pary Młodej, który może być w przyszłości wykorzystany, gdyż jest to rodzaj inwestycji długoterminowej. Sprawdzi się także groupon na zajęcia sportowe czy sport ekstremalne. Karnet na siłownię, lot balonem, trening sztuk walki, pobyt w SPA z partnerką, zabawa w parku linowym, rejsy łódką, gra w paintball, pobyt na strzelnicy, gra w squasha czy też przygoda na nartach wodnych również się sprawdzą.

Dla miłośnika żeglarstwa

Każdy mężczyzna doceni prezent dostosowany do jego potrzeb i pasji. Jeśli jest on miłośnikiem żeglarstwa, to zakup odpowiedniego prezentu jest znacznie prostszy. Podarowanie czegoś związanego z hobby to z pewnością sprawdzony sposób na sprawienie niebywałej radości drugiej osobie. Co zatem sprawdzi się dla żeglarza czy też osoby, która interesuje się żeglarstwem? Można jej podarować kompas, sekstanty, organizer drewniany na biurko, mosiężną klepsydrę, biblię węzłów, róg sygnałowy, szkło powiększające czy zegar w obudowie, stację pogodową, drewniane pudełko kapitana, otwieracz kotwicę w pudełku, popielniczkę przypominającą koło sterowe, barometr w stylu marynistycznym, mosiężne astrolabium, termos na żywność z napisem, czapkę żeglarską, breloczek bosmana na dratwie czy też zegar słoneczny.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 z 0 głosów)