Parametry zestawu Nice Robo 500

Napisany przez dnia Lip 13, 2011 w Dom i mieszkanie

Parametry zestawu Nice Robo 500 czyli jednego z najlepszych siłowników elektromechanicznych, które są przystosowane do bram przesuwnych, to bardzo dobry zakup, który doceniają rzesze klientów w całej Polsce. Wystarczy na nie spojrzeć aby stwierdzić, że rzeczywiście się opłaca w takie coś zainwestować. Zanim jednak do nich przejdziemy, należy dowiedzieć się i tego, co zawiera sama paczka. Kupując Nice Robo 500 otrzymamy bowiem znacznie więcej, niż sam siłownik. Skoro już o nim mowa, jest to podstawowy element owego zestawu, który cechuje się automatycznym hamowaniem oraz posiadaniem własnej centrali kontrolnej. Drugim elementem paczki jest podstawa, która będzie stanowić podłoże dla siłownika. Poza tym otrzymamy również kluczyki, które w przypadku braku prądu, pozwolą nam uporać się z wjechaniem samochodu na teren posesji. Obsługa Nice Robo 500 odbywa sięga pomocą radioodbiornika i pilota. Wszystko to oczywiście w sposób niezwykle prosty i możliwy do zrealizowania dla, nawet najbardziej nierozeznanych w tej tematyce.

Poza tym oczywiście do całego zakupu dołączone będą różnorakiego rodzaju akcesoria, które umożliwią nam prostszy montaż, karta serwisowa oraz instrukcja zarówno wspomnianego przed chwilą montażu jak i eksploatacji całego napędu. Nie ma więc wątpliwości, iż zamawiając Nice Robo 500, otrzymamy wszystko, co potrzebne jest do prawidłowego jego użytkowania.

Przejdźmy zatem do meritum, czyli do parametrów, które cechują opisywany dziś produkt. Jeśli chodzi o zasilanie, Nice Robo 500 wykorzystuje 230V. Siła z jaką ów prąd jest pobierany, wynosi z kolei 400W. Jego natężenie to 1,7A, a maksymalna ilość kilogramów, jaka siłownik przesunie to 500. Cały zestaw waży osiem kilogramów, a intensywność działania, jaka nie narazi go na szwank to dwadzieścia cykli. Nice Robo może pracować w temperaturze od poniżej minus dwudziestu stopni do pięćdziesięciu stopni Celsjusza. Prędkość z jaką brama się będzie zamykała wynosi osiemnaście metrów na sekundę. Jak więc sami Państwo widzicie, produkt ten jest produktem wysokiej klasy, który warto nabyć i który na pewno przyda się nam w dużym tego słowa znaczeniu. Jednym słowem, warto dokonać tego typu inwestycji i przekonać się o zaletach, jakie są bezpośrednio powiązane z tymże siłownikiem. Ten zakup na pewno się opłaci.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 6.7/10 (16 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 z 0 głosów)