Słodkości z napisami? Z jakimi napisami?

Słodkości z napisami? Z jakimi napisami?

Napisany przez dnia Wrz 6, 2017 w Biznes i ekonomia

Szukasz dla swojej firmy materiałów reklamowych, które mógłbyś przekazywać wybranym klientom, np. w podziękowaniu za owocną współpracę? Chcesz obdarować swoją ukochaną niebanalnym słodkim prezentem? Planujesz spektakularne przeprosiny? A może szukasz ciekawego pomysłu na podziękowanie gościom weselnym za przybycie na Twój ślub i przyjęcie weselne?

Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. Wspaniałym pomysłem odpowiadającym na wszystkie wyżej wymienione potrzeby jest wybór i zakup personalizowanych słodkości. Cukierki, czekoladki z napisem czy na przykład krówki reklamowe to właśnie to, czego potrzebujesz.
Na rynku dostępnych jest mnóstwo sklepów oferujących tego typu produkty. Wystarczy dobrze poszukać, a na pewno okaże się, że znajdziesz słodkości odpowiadające Twoim potrzebom.

Słodkości z napisami to głównie czekoladki, które możemy ozdobić dowolnym napisem: imieniem, sentencją lub dedykacją. W zależności od firmy, która proponuje tego typu usługi, można zamówić napis bezpośrednio na czekoladce – w formie wytłoczonego napisu lub nadrukowanego napisu na samej czekoladzie. Inną opcją jest zadrukowanie czekoladowego opakowania. Tu mamy do wyboru także wiele rozwiązań. Na samym papierkowym opakowaniu od czekolady można umieścić dowolny napis, dedykację czy reklamę firmy. Dodatkowo, bardzo często zdarza się, że na opakowaniu umieszczane są nadruki w postaci fotografii. W zależności od okoliczności, może być to na przykład logo przedsiębiorstwa lub zdjęcie pary młodej, zdjęcie dziecka lub inne dowolne zdjęcie – ograniczeniem jest w tym wypadku tylko wyobraźnia zamawiającego. Popularne w ostatnich latach są też drewniane skrzynki na czekoladki, w których umieszczane są czekoladowe pralinki i inne słodkie produktu. Napis natomiast jest grawerowany bezpośrednio na drewnianej szkatułce.

Innym słodkim produktem, który możemy spersonalizować są cukierki. Szczególną popularnością cieszą się w tym wypadku klasyczne polskie krówki – ciągutki bądź suche. Krówki reklamowe to niebanalny sposób na reklamę firmy. Reklamowe logo, nazwa firmy drukowane jest i umieszczane przede wszystkim na papierku, którym owijany jest cukierek – krówka. Taki produkt reklamowy można umieścić na przykład na recepcji firmy, tak by każdy klient odwiedzający biuro mógł się poczęstować lub nawet zabrać kilka krówek do domu dla swoich dzieci. Niewątpliwie krówki reklamowe stanowią też ciekawy gadżet na wszelkiego rodzaju targach branżowych i konferencjach. Są w tym wypadku niezwykle ważnym elementem kreującym pozytywny wizerunek firmy.

Warto odwiedzić Sweet-Corner i spróbować: http://sweet-corner.eu/category/czekoladki-reklamowe

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 2.0/10 (1 głos )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 z 0 głosów)