Tanie ubezpieczenie auta już możliwe

Tanie ubezpieczenie auta już możliwe

Napisany przez dnia Sie 23, 2010 w Biznes i ekonomia

Dla wielu kierowców przykrym obowiązkiem co roku było do niedawna płacenie drogiego ubezpieczenia obowiązkowego OC. Na szczęście ostatnimi czasy pojawiła się ogromna alternatywna na rynku ubezpieczycieli, która umożliwiła wszystkim kierowców zakup ubezpieczenia za zaledwie ułamek dawnej ceny. Tanie ubezpieczenie auta stało się dostępne i całkowicie bezpieczne. Wiąże się to z wprowadzeniem na rynek usług przez Internet i telefon, co ogranicza koszty ich świadczenia do minimum. Ubezpieczenie direct stało się już niejako standardem. Wystarczy zadzwonić pod odpowiedni numer, bądź wejść na stronę internetową, wypełnić formularz, a gotową umowę ubezpieczenia otrzymamy pocztą na podany adres. Dzięki temu odpadają nam wszelkie formalności, które musieliśmy załatwiać do tej pory.

Tego typu tanie ubezpieczenie auta jest całkowicie bezpieczne, ponieważ skorzystały już z niego tysiące kierowców i są jak najbardziej zadowoleni. Ubezpieczyciele non stop walczą o swoich klientów oferując coraz lepsze warunki ubezpieczenia i niższe stawki. Ubezpieczenie direct pozwala na ograniczenie kosztów utrzymania firmy, ponieważ nie trzeba zatrudniać dużych ilości przedstawicieli, którzy zajmować się będą kontaktem z klientami i spotkaniami celem podpisania umowy. Dla niektórych jest to wada, jednak w rzeczywistości rozmowa z przedstawicielem jest zbędna, ponieważ tanie ubezpieczenie auta posiada prostą umowę, którą zrozumie każdy dużo lepiej sam, niż gdyby ktoś ją tłumaczył. Wystarczy przeczytać przed podpisaniem by wiedzieć na co się decydujemy i nie wpakować się w niekorzystne warunki.

Dla wielu osób ubezpieczenie direct to jedyna możliwa opcja ze względu na brak czasu na załatwianie formalności. Zamówienie ubezpieczenia to kilka minut, podczas których podajemy dane. Cała reszta załatwiana jest przez ubezpieczyciela co przyspiesza stanowczo cały proces przetwarzania umowy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 7.7/10 (15 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 z 0 głosów)